SITE®       Doświadczenie              Kontakt    §

Nota prawna


Witryna internetowa została przygotowana wyłącznie w celach informacyjnych. Chociaż dołożono wszelkich starań aby informacje w niej zawarte były jak najbardziej aktualne, żadna z nich nie może być uważana za ofertę w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie prawa SITE - Informacja bez granic S.C. do nazwy firmy, logo, znaków graficznych, identyfikatorów cyfrowych, aplikacji oraz wszelkich innych dokumentów publikowanych na stronie, są zastrzeżone i podlegają ochronie na rzecz ich właścicieli.

Z wyjątkiem miejsc, w których zostało to wyraźnie zaznaczone, żadne informacje ze stron witryny nie mogą być kopiowane, duplikowane, reprodukowane w żadnej formie, bez pisemnej zgody SITE - Informacja bez granic S.C., bądź bez podania źródła.

Znak towarowy


Logo SITE jest zastrzeżonym znakiem towarowym i należy do SITE - Informacja bez granic S.C.

Gwarancje


Dotychczasowa skuteczność w rozwiązywaniu problemów wynosi 100%, zatem SITE przede wszystkim zagwarantować może zaangażowanie wszelkich dostępnych środków do osiągnięcia celu i podtrzymania tej skuteczności.
Wszelkie systemy utworzone przez SITE objęte są roczną gwarancją, a także ciągłym wsparciem technicznym.

Znaki obce


Wszelkie znaki i logo firm trzecich zamieszczonych na stronie Doświadczenie pochodzą ze stron internetowych Klientów SITE i aktualne są na dzień podpisania umowy z Klientem. Znaki te, jednocześnie są odnośnikami do stron internetowych ich właścicieli.

Strona jest własnością SITE
Wszelkie prawa zastrzeżone. 2007.